Skip to content

BESİN TAKVİYELERİ

Cardio

Cardiovascular System Support

Kedi ve köpeklerde dolaşım sisteminin normal fonksiyonlarını desteklemeye yönelik kullanılmak üzere formüle edilmiş bir yem premiksidir.

Urinary

Urinary System Support

Kedi ve köpeklerde boşaltım sistemi fonksiyonlarına destek vermek için geliştirilmiş bir yem premiksidir.

Geriatric

General Support for Geriatric Pets

Kedi ve köpeklerde dolaşım sistemi, görme bozuklukları, bağışıklık sistemi fonksiyonları ve gastro intestinal sistemin desteklenmesinde kullanılmak üzere formüle edilmiş, bir yem premiksidir.

Skin

Skin & Coat Support

Kedi ve köpeklerde farklı dermatolojik bozukluklarda pro-aktif sağaltımı destekleme amacı ile formulüze edilmiş bir yem premiksidir. Deri, tüy ve tırnak sağlığını destekler, vücuda canlılık enerji verir. 

Immune

Immune System Support

Kedi ve köpeklerde bağışıklık sistemi fonksiyonlarına katkı sunmak üzere formüle edilmiş , yardımcı ve destekleyici olarak kullanılabilecek bir yem premiksidir.

Joint

Immune System Support

Kedi ve köpeklerde normal lokomotor fonksiyonların devamlılığında destekleyici bir yem premiksidir.

Renal

Kidney Health Support

Kedi ile köpeklerde ürinasyonun ve boşaltım faaliyetlerinin normal fonksiyonlarını desteklemek amacıyla geliştirilmiş yem premiksidir.

Calm

Complete Support for Stress &
Behavioral Disorders

Kedi ve köpeklerde; yolculuk, klinik ziyaretleri, sinirli, agresif davranışlar gibi, endişe ve stres yaratan durumlarda huzursuzluğu gidermek, hiperaktif kedi ve köpekleri sakinleştirmek için formüle edilmiş bir yem premiksidir.

KidneyPro

Urinary System and
Kidney Health Support

Kedilerde böbrek fonksiyonlarını destekleyen ve fosfor emilimini azaltan besin destek ürünüdür. Fosforu doğal olarak bağlayan ve dolayısıyla besin ile fosfor alımını azaltan doğal unsurlar içerir. Kronik böbrek hastası kedilerde böbreklerin korunmasına yardımcı olur.

ProCure

Gastrointestinal and
Immune System Support

Kedi ve köpeklerde sağlık durumunun korunmasında destekleyici, Pre-operatif hazırlık ve post-operatif dönemde iyileşmeye yardımcı premiks özellikte sıvı üründür.