Skip to content

bakım ürünleri

TheraVet Kedi ve Köpek Şampuanı Antiseborrheic

Antiseborrheic Shampoo

Skin and Coat Support

Kedi ve köpeklerde seboreik dermatit, aşırı yağlanma, kepeklenme, kaşıntı ve tahriş gibi durumlara özel geliştirilmiş, deri ve tüy sağlığını destekleyen bitkisel şampuandır.

Benzoic Shampoo

Skin and Coat Support

Kedi ve köpeklerde derinin bakteriyel problemlerine karşı özel formüle edilmiş, deri ve tüy sağlığını ve feline akne tedavisi sürecini destekleyen, bitkisel içerikli köpek ve kedi şampuanıdır.

Hypoallergenic Shampoo

Skin and Coat Support

Aşırı hassas deri ve tüy yapısına sahip kedi ve köpekler için doğal içeriklerle hazırlanmış cildi tahriş etmeyen özel formülü ile kaşıntı ve yangıya karşı etkili bitkisel şampuandır.

Derma Care Shampoo

Skin and Coat Support

Kedi ve köpeklerde mantara bağlı gelişen deri hastalıklarında, doğal içerikler ile antifungal özellik göstererek deri ve tüy sağlığı desteği sağlayan bitkisel kedi ve köpek şampuanıdır.

Sles Free Shampoo

Skin and Coat Support

Hassas ciltli kedi ve köpekler için, SLES bulunmayan doğal içeriği ile deri ve tüyleri nazikçe temizleyen, alerji ve atopik dermatite karşı destekleyici bitkisel şampuandır.

Derma Cream

Wound Care Cream

Derma Cream formülasyonunda bulunan antiseptik, yangı giderici, astrenjan, antioksidan absorban özelliklere sahip maddeler mantar ve yara iyileşmesine yardımcı olur.